Symfonia Dobrego Smaku

Symfonia Dobrego Smaku

Co zrobić, gdy nam kiszki marsza grają? Może wybrać się na symfonię! A konkretnie do restauracji Symfonia Smaku. To właśnie tam przy dźwiękach brzęczących sztućców, odgłosu podawanych talerzy, nalewanej zupy i spożywanych potraw odbywa się najsmaczniejszy koncert symfoniczny w Gliwicach.
(…)
Symfonia Smaków to filozofia dobrej kuchni sezonowej – mówi szef kuchni, Mariusz Roch. Wiele zależy od jakości i dostępności produktów tworzących danie, dlatego też skrupulatna selekcja tylko tych najlepszych i bezpośrednio powiązanych z aktualną porą roku zainspirowała nas do stworzenia letniej karty sezonowej. Dzięki temu nasi goście mogą zasmakować różnorodnych dań z gwarancją, iż na ich talerzach serwowane będą najznakomitsze potrawy – zapewnia młody i ambitny szef kuchni.

I to na jakich talerzach! Niebanalne dania potrzebują równie ciekawej oprawy wizualnej. Symfonia smaków komponuje się nie tylko na patelniach pod dyktando dyrygenta kuchni, ale też na sali głównej. Stąd dbałość o estetykę na stole w każdym szczególe. W końcu to, co widzimy to preludium do dalszych doznań smakowych.

Przeczytaj więcej

klatka_symfonia_02

Kategorie: MAGAZYN, STYL ŻYCIA

Autor

Redaktor

"Prestiż" to comiesięczna porcja świeżych i ładnie opakowanych informacji o ludziach i wydarzeniach z Gliwic - o tych, o których wiecie wszystko lub tak się Wam wydaje, a także o tych, o których być może nigdy nie słyszeliście.

Skomentuj

Only registered users can comment.