Dzika kocica z Gliwic w Mam Talent!

Dzika kocica z Gliwic w Mam Talent!

Aleksandra Bednarz, 35-letnia instruktorka Pole Dance z Gliwic w spektakularny sposób przebiła się do finału 9. Edycji „Mam Talent”. Już w sobotę 26. listopada w finałowej dziesiątce powalczy o główną wygraną w Finale Mam Talent

Absolwentka AWF w Katowicach i SGGW w Warszawie zaledwie 4 lata temu rozpoczęła swoją przygodę z Pole Dance, na który trafiła przypadkowo. Poświęciła się temu całkowicie otwierając swoje studio pole dance i zaledwie dwa lata później zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Świata Pole Sport w Pradze. Obecnie jest finalistką 9. Edycji Mam Talent.

Dzika kocica tym występem wygrała drugi półfinał programu „Mam Talent!”

Dla Oli Pole Dance to wymagający sport, który łączy w sobie elementy tańca i gimnastyki. Ciężka praca, która powtarzana setki razy wygląda lekko i tanecznie. Teraz, dzięki udziałowi w Mam Talent ma szansę pokazania również tej kreatywnej, bardziej artystycznej i emocjonalnej strony pole dance.

FINAŁ MAM TALENT!!! 26 listopada o godz. 20:00 w TVN

Gliwiczanka Ola jest samoukiem, kocha to, co robi i dzieli się swoją pasją. Przekonuje innych o tym, że większość barier jest tylko w naszych głowach, a wkładając całe serce w to, co się robi – można spełniać swoje marzenia.

Więcej na www.fitwizja.pl

Kategorie: LUDZIE, NEWS, WYDARZENIA
Tagi: rozrywka, styl

Skomentuj

Only registered users can comment.