Jedna z najciekawszych polskich wokalistek zagra w Gliwicach

„Moim marzeniem jest, by ludzie nie tylko bawili się przy moich utworach, ale również wzruszali” – mówi gwiazda muzyki tanecznej i elektronicznej, Reni Jusis. Piosenkarka jest w trakcie trasy koncertowej, promując swój najnowszy album „Ćma”.

foto: mat. promocyjne

Reni Jusis – jedna z najciekawszych polskich wokalistek przebojem wróciła na polską scenę muzyczną. Laureatka 4 Fryderyków, dyplomowana absolwentka Wydziału Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej i Muzyki Kościelnej Akademii Muzycznej w Poznaniu i autorka wielu przebojów ( ” Zakręcona”, „Kiedyś Cię Znajdę”, „Kiedyś Cię Znajdę”). 19 stycznia rozpoczyna drugą część promocyjnej trasy koncertowej.


Znalazła jednak czas i wystąpi ze specjalnym noworocznym koncertem na Sylwestrze w Gliwicach.
31 grudnia podczas megaimprezy w Arenie Gliwice zagrają również renomowani DJ-e: Rafael Lambert i Tony Handle oraz The Saint. A do tańca porwie wszystkich East Side Crew, 20-osobowa ekipa tancerzy.

Początek imprezy o godz. 21.00

W czasie zabawy będzie działała strefa gastronomiczna, w której będzie można kupić przekąski i napoje, w tym – zgodnie z zapisami ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych – niskoprocentowy alkohol (do 3,5%).

Jak zapowiedział KZK GOP, w sylwestra uruchomiona zostanie specjalna linia autobusowa S11 umożliwiająca dojazd na imprezę w Arenie Gliwice z centrum miasta. Zostaną też zorganizowane dodatkowe kursy wybranych linii nocnych, umożliwiające bawiącym się powroty do domów w różnych dzielnicach miasta, a także do Zabrza, Knurowa czy Pyskowic.