Nie masz pomysłu na gwiazdkowy prezent?

Nie masz pomysłu na gwiazdkowy prezent?

Magazyn Prestiż Gliwice ma do rozdania cztery audiobooki o przygodach legendarnego detektywa Sherlocka Holmesa. Mistrz dedukcji jak zawsze udowadnia, że nie ma zbrodni doskonałej, a każdą zagadkę da się rozwiązać.
„Przygody Sherlocka Holmesa” to zbiór dwunastu opowiadań o pełnych nieoczekiwanych zwrotów akcji śledztwach genialnego londyńskiego detektywa. Mistrz dedukcji rozwiązuje w nich zawiłe zagadki, wykorzystując swoje niezwykłe talenty i szeroką wiedzę z zakresu literatury, chemii, logiki, psychologii czy prawa. W tle przewijają się zło, chciwość, drogocenne klejnoty, tajemnicze postacie i zagadkowe morderstwa.
Zbiór obejmuje m.in. opowiadania: „Skandal w Bohemii”, „Liga Rudowłosych”, „Sprawa tożsamości”, „Tajemnica doliny Boscome”, „Pięć pestek z pomarańczy” i „Błękitny karbunkuł”.

78392-przygody-sherlocka-holmesa-arthur-conan-doyle-1

okładka

Jak można zdobyć to znakomite wydawnictwo. Wystarczy, że polubisz nasz profil na Facebooku www.facebook.com/prestiz.magazyn.gliwicki/ i odpowiesz na jedno proste pytanie.

Jak nazywa się nieodłączny towarzysz Sherlocka Holmesa?


Odpowiedź na pytanie należy zamieścić w mejlu zaadresowanym do redakcji magazynu Prestiż Gliwice.

Jeden z czterech audiobooków otrzyma 2, 7, 15 i 20 osoba, która nas polubiła i prawidłowo odpowiedziała na pytanie. O tym jak odebrać nagrodę powiadomimy w zwrotnym mejlu.

Sponsorem audiobooków jest: www.bibliotekaakustyczna.pl

logo_ba

Kategorie: NEWS, REKLAMA
Tagi: miasto, rozrywka

Skomentuj

Only registered users can comment.