Kontakty z nami

Klimaty

Warsztaty wyobraźni, które kochają dzieci

To inicjatywa dwóch kobiet o niegdyś różnych drogach zawodowych, ale wspólnych zainteresowaniach

Opublikowane

-

zdjęcie: Anna Gołębiowska Photography

To inicjatywa dwóch kobiet o niegdyś różnych drogach zawodowych, ale wspólnych zainteresowaniach. Gliwiczanka Anna Gołębiowska jest fotografką, a Dorota Nowicka makijażystką i ilustratorką. Połączyły je wspólna pasja do fotografii i zamiłowanie do pracy twórczej z najmłodszymi. Stworzyły miejsce, w którym dzieci w różnym wieku mają okazję poznać przeróżne techniki i materiały, by czasem stworzyć dosłownie “coś z niczego”. Były już warsztaty ozdabiania i tworzenia z drewna, florystyczne, kulinarne, świąteczne i wiele innych. Ważnym elementem wszystkich warsztatów jest fotograficzny portret każdego uczestnika. Co roku Warsztaty Gliwice organizują dziecięcą imprezę Halloween z zabawami, muzyką i przyrządzaniem słodkości. Stąd ta fotografia.

Kontakt: 602 217 578

Rzemieślnik multimedialny. Wieloletnia praca w branży reklamowej pozwoliło mu zdobyć doświadczenie i wiedzę. W dalszym ciągu jednak najważniejszy i wciąż najcenniejszy jest Czytelnik.

Klimaty

Białe szaleństwo, białych podkoszulków

Opublikowane

-

przez

zdjęcie: Mosquidron - foto i video z lotu komara

A tak bawią się duże dzieci na imprezie na którą można przyjść tylko w białym ubraniu. Porównanie ze spontanem z Warsztatów wyobraźni – zbyteczne. Na zdjęciu DJ Mr White w ramach wydarzenia Sensation 2018 zorganizowanego w Arena Gliwice.

czytaj dalej

Klimaty

Choinka nad DTŚ-ką w oku komara

Opublikowane

-

przez

foto: mosquidron / Marcin Komar Baranowski

Niezmordowany człowiek z komarowym dronem latał nad choinką.

Gliwiczanie od momentu pojawienia się nad DTŚ nowej choinkowej ozdoby pokochali ją bezwarunkowo. Pojawiające się tu i tam informacje o rozrzutności zbywali milczeniem – bo ładne musi kosztować – i bez opamiętania fotografowali się na tle świecącej choinki. Szkoda tylko, że nie pomyślano po raz kolejny, wzorem innych miast, o uroczystym zapaleniu światełek na choince, ale mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie można naprawić to niedopatrzenie.

(Zdjęcie zostało wykonane w 2017 roku)

czytaj dalej

Klimaty

Backstage zjawiskowej kolekcji sukien ślubnych

Opublikowane

-

przez

zdjęcie: Bartłomiej Sasuła

Hala gliwickiego GZUT-u wystąpiła w nowej roli. Wiekowe wnętrze, w którym od dziesiątek lat przygotowuje się odlewy rzeźb, posłużyło realizatorom sesji fotograficznej kolekcji ślubnej Patricii Szlażko. Zjawiskowo piękna modelka w magiczny sposób ożywiła to wnętrze i zamieszkujące go modele pomników. Efekt pracy ekipy do zobaczenia w dalszej części Magazynu.

czytaj dalej

Trending

scriptsell.neteDataStyle - Best Wordpress Services